Wellantcollege Klaaswaal houdt een online open dag!

7 januari

Januari is de maand van de open dagen op onze VMBO-scholen. Helaas is het op dit moment niet mogelijk om uit te pakken met een fysieke open dag op het Wellantcollege Klaaswaal, dus komt de school naar jullie huiskamer!

Op zaterdag 23 januari kun je tussen 10.00 en 15.00 uur inschrijven voor diverse workshops. In deze rondes worden verschillende onderdelen van onze school getoond.

Zo laten wij zien welke praktijkvakken wij te bieden hebben, welke theorievakken er zijn, welke buitenschoolse activiteiten wij allemaal doen en nog veel meer! Het is ook mogelijk om je vragen te stellen tijdens deze rondes. Op deze manier laten wij jullie zien wat een uitdagende school wij zijn!

Wil jij een kijkje nemen op onze school? Schrijf je dan in via de website of QR code. 
www.wellantklaaswaal.nl  

We zien jou graag op onze open (online) dag!

Terug